Історія Львова — цікаві факти та легенди з історії виникнення та розвитку міста Лева

Львів — історія міста, відомого під назвами Lwow, Lemberg, Leopolis

Львів. Чисельні існуючі версії та легенди про виникнення Львова приголомшують уяву, але... Що ми маємо? Лише декілька незначних згадок про місто в старих літописах. Більшість стверджень про Львів грунтується на археологічних даних, яких іноді не вистачає для того, щоб отримати повну і достовірну картину про історію виникнення перших поселень на теренах сучасного Львова, адже перед руйнівною дією часу не може встояти навіть камінь. Багаторазово пожежі та напади ворогів нищили міські архіви — безцінні записи, що могли б пролити світло на левову частку історії розвитку міста.

Найстаріші печатки міста Львів

Цей розділ ресурсу — історія Львова, за допомогою наших постійних читачів, покликаний доповнити вже відому інформацію про історію нашого міста, по можливості дати більш детальні та розгорнуті відповіді щодо маловивчених фактів, донести до відвідувачів де які найбільш цікаві легенди, що пов'язані зі Львовом.

Ще досі не відома точна дата заснування Львова. Багато істориків грунтують свої теорії лише на поодиноких документальних згадках в літописах, приймаючи за дату заснування 1256 рік, а археологічні дослідження відсувають її щонайменше на сторіччя назад — при розкопках були знайдені сліди більш ранніх поселень.

Ми звертаємось до усіх небайдужих до історії Львова відвідувачів з проханням прийняти участь в житті сайту, будемо раді почути нові історії та легенди, що пов'язані як з історією виникнення нашого міста, так і з любими видатними для нього подіями. Ваші доповнення до існуючих матеріалів будуть безцінним внеском в розвиток ресурсу.

Мешканці міста Львова неймовірно гостинні та відкриті для спілкування, про це говорить той факт, що у Львова 20 міст-побратимів, з якими в нас на офіційному рівні закріплені дружні відносини.

Просимо зауважити, що сторінка знаходиться на етапі формування, просимо виявити лояльність та віднестися з розумінням — на все потрібен час.

Костел иезуитов во Львове. Старая открытка Открытка в стиле Art Nouveau начала века — Gruss aus Seen 1907 года Открытка начала века — Преображенская церковь во Львове Коллекция открыток города Грац
2008–2017 © PostCards.org.ua — старые открытки Львова
как накачаться эктоморфу