Контакти з адміністрацією сайту PostCards.org.ua, форма зворотнього зв'язку, наша e-mail адреса

Карты Львова
Филокартия
Контакти з адміністрацією сайту

Шановні відвідувачі сайту!

Якщо в вас виникло нестерпне бажання зв'язатися з Адміністрацією сайту і ви не можете це бажання подолати, прохання скористатися формою зворотнього зв'язку. Використовувати цю форму необхідно лише у виключних випадках, до яких відносяться: пропозиції про співпрацю з нашим ресурсом; розміщення ваших матеріалів, які мають відношення до історії розвитку Львова; редагування або доповнення існуючих матеріалів; інші випадки, які ви вважаєте виключними.

Для забезпечення успіху кампанії, радимо вам набути психологічної рівноваги, єднання з космосом, ясність думок та духовний спокій, використавши за для цього запропонований нижче терапевтичний інструмент:

У тому випадку, якщо ви є власником старих поштівок або фотографій міста Лева, які ще не є запропонованими на нашому ресурсі, прохання відправляти їх на нашу електронну адресу:


При публікації таких матеріалів, джерело та їх автор будуть вказані на сторінці матеріалу. Заздалегідь вдячні вам за допомогу в розвитку ресурсу.


Буде краще, якщо ви вкажете реальне ім'я, щоб ми знали як до вас звертатисяЯкщо вам посміхнеться успіх, саме на цю адресу ви отримаєте нашу відповідь на своє повідомленняПравильно вказана тема збільшує шанси на виживання вашого листа серед чисельних потоків спамуНамагайтеся чітко висловлювати свої думки, використовуючи при цьому, виключно літературну мову


Сподіваємося, ви не спамер або бот. Якщо текст на зображенні не є зрозумілим, просто поновіть сторінку натиснувши F5, попередньо скопіювавши набраний текст в буфер обміну

У тому випадку, якщо вам сподобався наш ресурс, і ви вважаєте, що відвідувачам вашого сайту чи блогу він може бути корисним та цікавим, скопіюйте код одного з запропонованих нижче банерів, що найбільш підходить під дизайн вашого сайту, та розмістіть його в любому, зручному для вас місці.
Кнопка сайту PostCards.org.ua
Кнопка сайту PostCards.org.ua

Будемо вдячні, якщо на вашому сайті знайдеться трохи місця для нашої кнопочки. Чекаємо ваших листів, цікавих матеріалів та сканів старих поштівок і фотографій з видами міста Лева — перлини Європи.

Буклет 750 лет Львову 650 лет магдебургскому праву во Львове Старая открытка перрона с локомотивом во Львове Старая открытка львовский Театр Оперы и Балета
Оперний театр
2008–2017 © PostCards.org.ua — старинные открытки Львова
как накачаться эктоморфу